Preliminarni test iz engleskog jezika

15.06.2017

Važna obavijest za studente iz BiH i regiona

Preliminarni test iz engleskog jezika

19.  JUNI 2017.

Ispit

Pismeni rad

Razumijevanje tekst, gramatika, vokabular

Učionice:

Zgrada B, – učionice B.3, B.26, B.25, B.24, B.23 (iz hola lijevo, niz stepenice)

• Svi novi studenti sva tri ciklusa studija moraju pristupiti ovom ispitu bez obzira na nivo poznavanja engleskog jezika.
  • Studenti koji pristupaju ispitu moraju imati važeći lični dokument sa slikom:

lična karta, pasoš, IUS ID, vozačka dozvola

• Studenti su dužni doći u zgradu B, kod kafeterije u prizemlju, najkasnije do 09:15. Profesori i administracija Škole engleskog jezika će studente uputiti i rasporediti po učionicama.
  • Rezultati ispita će biti objavljeni 20. juna  u 15:00 na oglasnoj ploči, ulaznim vratima i web stranici univerziteta, kao i spiskovi za Završni  ispit.
  • Studenti koji na ovom ispitu osvoje 75 i više bodova trebaju pristupiti Završnom ispitu (Proficiency exam) 21.  juna  2017., u 09:30 sati.