Sarajevo Business Forum - Start-up Challenge

21.09.2020

Nakon vrlo uspješne dvije sezone takmičenja Sarajevo Business Forum (SBF) Start-up Challenge, Bosna Bank International d.d. Sarajevo i Televizija Hayat pozivaju mlade iz cijele Bosne i Hercegovine, starosti do 35 godina, da se prijave za novu, treću sezonu TV takmičenja u predstavljanju poslovnih ideja Sarajevo Business Forum - SBF Start-up Challenge.

Poslovni plan koji se prijavljuje za SBF Start-up Challenge može biti u fazi razvijanja ideje ili postojeći biznis novoosnovane kompanije, koja je registrovana u posljednjih 12 mjeseci, odnosno tokom 2019. ili 2020. godine. Takmičenje timova i predstavljanje poslovnih ideja, odnosno poslovnih planova, izvodi se pred publikom i žirijem i bit će emitovano na Hayat TV-u.

Rok za prijavu za prvi krug takmičenja je 10. oktobar 2020. godine. Prijave je potrebno poslati na e-mail: SBFtakmicenje@sarajevobusinessforum.com.

Obrazac za prijavu može se preuzeti na web stranicama sarajevobusinessforum.com, bbi.ba i hayat.ba.

Detalje o projektu i uslovima za prijavu potražite na: https://bbi.ba/bs/pravna-lica/SBF-Start-up-Challenge