Međunarodni TURKCESS kongres o obrazovanju i društvenim naukama

Srijeda, Septembar 1, 2021 - 09:45 to Petak, Septembar 3, 2021 - 17:00

Interdisciplinarni kongres “Međunarodni TURKCESS kongres o obrazovanju i društvenim naukama” će se održati 01. - 03.09. 2021. godine u Turskoj Republici Sjeverni Kipar. Kongres se ogranizuje u saradnji sa Univerzitetom za zdravlje i društvene nauke na Kipru, a Internacionalni univerzitet u Sarajevu je jedan od organizatora.

Glavna tema kongresa je “Društvene promjene i inovacije”. Prezentacije se mogu pripremiti na turskom, engleskom, ruskom i drugim jezicima.

TURKCESS kongres je platforma gdje se istraživači mogu susresti sa univerzitetskim profesorima i stručnjacima iz različitih dijelova svijeta na izuzetno kvalitetnom akademskom susretu, te proširiti svoje komunikacijske mreže kontaktima uživo. TURKCESS kongres je održavan u Sinopu, Gaziantepu, Skoplju, Bakuu, a posljednji su održani u Istanbulu 2019. i 2020. godine. Stotine univerzitetskih profesora iz više od 20 zemalja prisustvuju TURKCESS događajima.

Prijavite svoj rad na https://2021.turkcess.net/tr/anasayfa/ i učestvujte na ovom prestižnom događaju.