Traženje istine: proces stvaranja dokumentarnog filma i njegov društveni utjecaj

Srijeda, Maj 13, 2015 - 10:30

Studijski program VACD Fakulteta umjetnosti i društvenih nauka (FASS) organizira u saradnji sa IZVOR fondacijom gostujuće predavanje BBC producenta dokumentarnih filmova:

Dr. Iwan Russell – Jones, BBC producent dokumentarnih filmova i profesor na Regent College-u, Vancouver

Iwan Russell-Jones je nagrađivani reditelj, teolog i pisac. 2011. godine počinje raditi kao vanredni profesor interdisciplinarnih studija i šef katedre za izučavanje kršćanstva i programa umjetnosti na Regent College-u. Iwan Russell-Jones ima preko 25 godina iskustva kao producent i redatelj za BBC televiziju i radio. Režirao je dokumentarne filmova kao The Crucified King (BBC1 2003), American Prophet (BBC2 2008, te dokumentarac Who Do You Say I Am? (BBC1 2007).

Datum: srijeda, 13.05.2015. godine u 10:30 h.

Mjesto: IUS, VACD učionica (F2-16) zgrada A