K O N K U R S: Nastavnik za studijski program Ekonomija

Datum:

Srijeda, Decembar 26, 2018 - 16:33
Pogledajte prilog

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat

Click here to download the PDF file.

Internacionalni univerzitet u Sarajevu je najveći fondacijski univerzitet u Bosni i Hercegovini, osnovan 2003. godine. Univerzitet pod svojim okriljem ima pet fakulteta, 21 studijski program i posjeduje moderno opremljen univerzitetski kampus.

Trenutno smo u potrazi za kandidatima za radno mjesto:

Nastavnik ( docent, vanredni profesor, redovni profesor)

za studijski program Ekonomija pri Fakultetu menadžmenta i javne uprave

Ukoliko posjedujete doktorat s međunarodno priznatog univerziteta s aktivnim programom nastave i istraživanja, imate iskustvo u oblasti statistike, ekonometrije, istraživačkih metoda ili mikroekonomija i makroekonomija te aktivno poznajete engleski jezik očekujemo vaše aplikacije.

Ukoliko posjedujete odgovarajuće kvalifikacije, od nas možete očekivati stimulativna primanja, rad u dinamičnoj sredini s mogućnošću napredovanja i usavršavanja.

Ako ste zainteresovani za otvorene pozicije, svoje aplikacije s motivacionim pismom možete poslati na email adrese deanfba@ius.edu.ba i rectorate@ius.edu.ba (obavezno je slanje aplikacije na obje adrese) u roku od 60 dana od dana objave ovog oglasa.

Obavještenja

30 Juli