Odbrana master rada Emine Omanović

• V I J E Ć E

Broj:      IUS-FBA 07-292/2018

Datum:  02.02.2018. godine

Na osnovu člana 135. stav (3) tačka i) Zakona o visokom obrazovanju („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj: 33/17) i člana 20. Pravila studiranja drugog ciklusa studija, broj: IUS-SENAT-11-2488-2/2014, Vijeće Fakulteta menadžmenta i javne uprave Internacionalnog univerziteta u Sarajevu, na sjednici održanoj dana 02.02.2018. godine, donosi sljedeću:

O D L U K U

I

Predlaže se Komisija za odbranu završnog rada za EMINU OMANOVIĆ - studenticu drugog ciklusa studijskog programa “Menadžment”, u sljedećem sastavu:

1. Prof. Dr. Sencer Yeralan, predsjednik -  član,
  2. Vanr. Prof. Dr. Senad Bušatlić, mentor - član,
  3. Doc. Dr. Ognjen Riđić, član.

II

Odbranu završnog rada zakazuje u mentor uz prethodne konsultacije sa studentom i članovima Komsije, o čemu dostavlja blagovremenu informaciju sekretaru FBA sa ciljem objave datuma i mjesta odbrane na oglasnoj ploči FBA-a i internet stranici.

Potpisan izvještaj o rezulatu odbrane predsjednik Komisije dostavlja Dekanu fakulteta i Studentskoj službi.

Ova odluka stupa na snagu danom donošenja

D E K A N

Prof. dr. Sencer Yeralan