Interactive Workshop - Public Speaking, Media Relations and Power of Persuasion

IUS Life - Centar za cjeloživotno učenje organizuje jednodnevnu interaktivnu radionicu - Javni nastupi, odnosi s medijima i moć uvjeravanja publike.

Naučite biti samouvjereni na javnim nastupima i pred kamerama, prenesite svoju poruku uvjerljivo i odvažno.

Naučite kako biti najbolji pred samim sobom, a samim tim i pred publikom. Uz provjerene NLP tehnike koje primjenjuju najuspješniji, saznat ćete kako da u potpunosti ovladate javnim nastupom kao vašom prilikom za ostvarenje poslovnih i ličnih ciljeva.

Radionica je namijenjena svima onima koji u okviru svog posla imaju obavezu javnog nastupanja (posebno pred TV kamerama), bilo da je u pitanju nastup u medijima, obraćanje većem broju ljudi, prezentacije, predavanje ili predstavljajnje ideja/proizvoda, kao i za sve osobe koje žele unaprijediti svoje znanje iz oblasti javnog nastupa.

Jedna od vježbi uključuje i profesionalnog snimatelja sa snimanjem intervjua uživo kako biste se što bolje pripremili za žive nastupe.

Vježbe tokom radionice:

- Priprema izjave i probni nastup pred kamerom;

- Utvrđivanje bazičnih postavki polaznika;

- Osvajanje publike;

- Sidrenje najboljih stanja;

- Mijenjanje nekorisnih uvjerenja;

- Disanje;

- Simulacija pokreta;

- Glasovne vježbe;

- Pripremanje izjava jezikom uvjeravanja;

- Igra đavoljeg advokata;

- Ponovne, završne video simulacije;

- Uporedni pregled, analize i preporuke.

Radionicu vodi Marina Bakić, vrhunski ekspert za odnose s javnošću i certificirani trener javnih nastupa.

Datum: 28.10.2021.

Vrijeme: 9:30-16:00