Second Public Call: High School Student Internship in Italy and Spain

IUS Life centar za cjeloživotno učenje vas obavještava da je drugi javni poziv za učeničke prakse u Italiji i Španiji zvanično otvoren.

Učeničke prakse će biti organizovane u okviru projekta IntervetWB.

Samo učenici iz srednjih tehničkih/mješovitih škola koje su se registrovale za ovaj projekat se mogu prijaviti i učestvovati u izboru. Registraciju škola može izvršiti rukovodstvo škole ili razredni starješina uz saglasnost direktora škole.

Učenice i učenici koji budu odabrani će morati imati odobrenje i saglasnost svoje škole za odlazak na praksu u EU.

Važno!!!

Jedan od uslova za prijavu je dokaz o punoj vakcinaciji učenika. Vakcine odobrene u Italiji i Španiji su: Pfizer, AstraZeneca, Moderna i Johnson&Johnson.

JEDNOMJESEČNA PRAKSA - odredište Italija - 8 učenica/učenika (16+ godina)

TROMJESEČNA PRAKSA - odredište Španija - 4 učenice/učenika (18+ godina)

Važno!!!

Za tromjesečnu praksu se mogu prijaviti i učenice/učenici koji su ove godine završili srednju školu!!!

Rok za prijavu: 28.10.2021.

Planirano vrijeme odlaska na praksu: 15.01.2022.

PRIJAVITE SE se i učestvujte u ovom jednistvenom projektu!

IUS Life - partner IntervetWB projekta.