Ufkun ötesinde, geleceğin önünde!
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe

Akademik Personel

Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi (FASS)

Dr. Ervin Kovačević
Yardımcı Doçent
  • Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Vekili
ekovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 311
B F2.25

Program Koordinatörleri

Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Law
  • Head of Department of Social Sciences
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 317
B F2.24
Kenan Zekić, MA
Doçent
  • Head of Department of Arts
  • VACD Program Coordinator
kzekic@ius.edu.ba
+387 33 957 302
B F2.22
Dr. Almasa Mulalić
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Cultural Studies
  • ELIT Program Coordinator
amulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Muhidin Mulalić
Doçent
  • SPS Program Coordinator
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Dr. Orkun Aydın
Yardımcı Doçent
  • PSY Program Coordinator
oaydin@ius.edu.ba
+387 33 957 305
B F2.23

Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı

Kenan Zekić, MA
Doçent
  • Head of Department of Arts
  • VACD Program Coordinator
kzekic@ius.edu.ba
+387 33 957 302
B F2.22
Muhammed Yasir Göz, MA
Yardımcı Doçent
  • Rector's Adviser for Administrative Duties
  • Vice-Dean for Academic and Students Affairs of FASS
myasirgoz@ius.edu.ba
+387 33 957 322
B F2.26
Dr. Meliha Teparić
Doçent
mteparic@ius.edu.ba
+387 33 957 316
B F2.7A
Roman Sulejmanpašić, MFA
Yardımcı Doçent
rsulejmanpasic@ius.edu.ba
+387 33 957 323
B F2.3A
Branko Vekić
Yardımcı Doçent
bvekic@ius.edu.ba
+387 33 957 323
B F2.3A
Abdulhamit Bolat, MA
Yardımcı Doçent
abolat@ius.edu.ba
+387 33 957 322
B F2.26
Emir Hambo, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
ehambo@ius.edu.ba

Sosyal ve Siyasal Bilimler

Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Law
  • Head of Department of Social Sciences
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 317
B F2.24
Dr. Muhidin Mulalić
Doçent
  • SPS Program Coordinator
mmulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 236
B F1.7
Dr. Admir Mulaosmanović
Doçent (IUS Görevlendirmesi/Üyelik)
amulaosmanovic@ius.edu.ba
+387 33 957 310
B F2.20
Dr. Ahmed Kulanić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
akulanic@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Serap Fišo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
sfiso@ius.edu.ba
+387 33 957 334
B F2.9

Psikoloji

Dr. Orkun Aydın
Yardımcı Doçent
  • PSY Program Coordinator
oaydin@ius.edu.ba
+387 33 957 305
B F2.23
Dr. Selvira Draganović
Yardımcı Doçent
sdraganovic@ius.edu.ba
+387 33 957 319
B F2.3B
Dr. Pınar Ünal-Aydın
Yardımcı Doçent
paydin@ius.edu.ba
+387 33 957 315
B F2.7C
Dr. Sanida Šehmehmedović
Yardımcı Doçent
ssehmehmedovic@ius.edu.ba
+387 33 957 318
B F2.7B
Dr. Nina Bosankić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
nbosankic@ius.edu.ba
+387 33 957 319
A F1.12
Danijel Hopić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
A F1.12
Velid Draganovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
vdraganovic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Caner Albayrak
Burslu Araştırma Görevlisi
calbayrak@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13
Lejla Mustoo
Burslu Araştırma Görevlisi
lmustoo@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13
Mehmet Akif Elen
Burslu Araştırma Görevlisi
melen@student.ius.edu.ba
+387 33 957 336
A B.13

İngiliz Dili ve Edebiyatı

Dr. Almasa Mulalić
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Cultural Studies
  • ELIT Program Coordinator
amulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Ervin Kovačević
Yardımcı Doçent
  • Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Vekili
ekovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 311
B F2.25
Dr. Nudžejma Obralić
Yardımcı Doçent
  • (Unpaid Leave)
nobralic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Mirzana Pašić-Kodrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
mkodric@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Emina Jelešković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
ejeleskovic@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Fikreta Fetahovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • Assistant to ELS Director
ffetahovic@ius.edu.ba
+387 33 957 182
Elna Kurtović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ekurtovic-sabotic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Minela Sinanović-Vefić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
msinanovic-vefic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Amra Ćemo
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
acemo@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Elmedin Zubović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
ezubovic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Mirza Cengic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
mcengic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Dr. Vesna Suljic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
vsuljic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Emina Lagumdzija
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
elagumdzija@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Mehtap Özer-Isović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
mozer@ius.edu.ba
+387 33 957 184

Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi (FBA)

Dr. Emir Suljagic
Yardımcı Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Business and Administration
esuljagic@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.28

FBA Program Koordinatörleri

Dr. Joseph Jon Kaminski
Doçent
  • Head of Department of International Relations and Public Administration
jkaminski@ius.edu.ba
+387 33 957 421
B F1.33
Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Economics and Management
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14

Uluslararası İlişkiler

Dr. Joseph Jon Kaminski
Doçent
  • Head of Department of International Relations and Public Administration
jkaminski@ius.edu.ba
+387 33 957 421
B F1.33
Dr. Mirsad Karić
Doçent
mkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 420
B F1.31
Dr. Emir Suljagic
Yardımcı Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Business and Administration
esuljagic@ius.edu.ba
+387 33 957 410
B F1.28
Dr. Kristian L. Nielsen
Yardımcı Doçent
knielsen@ius.edu.ba
+387 33 957 416
B F1.32
Dr. Aliaksandr Novikau
Yardımcı Doçent
anovikau@ius.edu.ba
+387 33 957 412
B F1.30
Dr. Dzevada Susko
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
dsusko@ius.edu.ba
+387 33 957 400
Endris Mekonnen Faris
Kıdemli Araştırma Görevlisi
efaris@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9
Hamza Preljević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
hpreljevic@ius.edu.ba
+387 33 957 320
A F2.24
Hrustan Šišić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
hsisic@ius.edu.ba
+387 33 957 426
Nerkez Opacin
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
nopacin@ius.edu.ba
+387 33 957 400
Sally Heier
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 231
B F2.9

İşletme ve Liderlik

Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Economics and Management
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14
Dr. Senad Bušatlić
Doçent
sbusatlic@ius.edu.ba
+387 33 957 408
B F1.12
Dr. Ognjen Riđić
Doçent
oridic@ius.edu.ba
+387 33 957 419
B F1.13
Dr. Ramo Palalic
Yardımcı Doçent
rpalalic@ius.edu.ba
+387 33 957 413
B F1.5
Šejma Aydin
Burslu Araştırma Görevlisi
saydin@student.ius.edu.ba
+387 33 957 411
B F1.4

İktisat

Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Economics and Management
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14
Dr. Mehmed Ganić
Doçent
  • Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı
mganic@ius.edu.ba
+387 33 957 414
B F3.15
Dr. Khondker Aktaruzzaman
Yardımcı Doçent
  • (Unpaid Leave)
akhondker@ius.edu.ba
+387 33 957 427
B F1.7
Dr. Dženita Šiljak
Yardımcı Doçent
dzsiljak@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.34
Dr. Hana Ćosić
Yardımcı Doçent
hcosic@ius.edu.ba
+387 33 957 426
B F1.34
Azra Bičo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
abico@ius.edu.ba
+387 33 957 411
B F1.4

Uluslararası Ticaret ve Finans

Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Economics and Management
eknezovic@ius.edu.ba
+387 33 957 401
B F1.14
Dr. Azra Branković
Yardımcı Doçent
abrankovic@ius.edu.ba
+387 33 957 409
B F1.6
Dr. Sami R.M. Musallam
Yardımcı Doçent
smusallam@ius.edu.ba
+387 33 957 424
B F1.15
Dr. Edita Đapo
Yardımcı Doçent
  • (Unpaid Leave)
edapo@ius.edu.ba
+387 33 957 412
Abdul Wahab Aidoo
Burslu Araştırma Görevlisi
aaidoo@student.ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi (FENS)

Dr. Sencer Yeralan
Profesör
  • Dean of Faculty of Engineering and Natural Sciences
syeralan@ius.edu.ba
+387 33 957 210
A F1.28

FENS Program Koordinatörleri

Dr. Izudin Džafić
Profesör
  • Head of Department of Engineering
idzafic@ius.edu.ba
+387 33 957 225
A F2.31
Dr. Altijana Hromić- Jahjefendić
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Natural Sciences
  • GBE Program Coordinator
ahromic@ius.edu.ba
+387 33 957 217
A F1.7
Dr. Muhamed Hadžiabdić
Doçent
  • ME Program Coordinator
mhadziabdic@ius.edu.ba
+387 33 957 212
A F1.31
Dr. Kanita Karađuzović - Hadžiabdić
Yardımcı Doçent
  • CS Program Coordinator
kanita@ius.edu.ba
+387 33 957 218
A F1.6
Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
  • SE Program Coordinator
etahirovic@ius.edu.ba
+387 33 957 235
A F3.15
Dr. Benjamin Duraković
Yardımcı Doçent
  • IE Program Coordinator
bdurakovic@ius.edu.ba
+387 33 957 229
A F1.15
Dr. Sadina Gagula - Palalić
Yardımcı Doçent
  • EE Program Coordinator
sadina@ius.edu.ba
+387 33 957 201
A F1.13
Dr. Carl Haddrell
Yardımcı Doçent
  • ARCH Program Coordinator
chaddrell@ius.edu.ba
+387 33 957 215
A F3.12

Mimarlık

Dr. Carl Haddrell
Yardımcı Doçent
  • ARCH Program Coordinator
chaddrell@ius.edu.ba
+387 33 957 215
A F3.12
Dr. Edin Jahić
Doçent
ejahic@ius.edu.ba
+387 33 957 314
A F3.12
Dr. Tomasz Malec
Doçent
tmalec@ius.edu.ba
+387 33 957 242
A F3.18
Dr. Adnan Zoranić
Yardımcı Doçent
azoranic@ius.edu.ba
+387 33 957 214
A F3.14
Dr. Lamila Simišić Pašić
Yardımcı Doçent
lsimisic@ius.edu.ba
+387 33 957 209
A F3.16
Dr. Ahmed Obralić
Yardımcı Doçent
aobralic@ius.edu.ba
+387 33 957 233
A F3.14
Dr. Firas Abdulhameed Salman Al-Douri
Yardımcı Doçent
faldouri@ius.edu.ba
+387 33 957 233
A F3.14
Dr. Alma Hudovic-Kljuno
Yardımcı Doçent
ahudovic@ius.edu.ba
+387 33 957 238
A F3.9 B
Dr. Tarek El-Akkad
Yardımcı Doçent
Nerma Omićević
Yardımcı Doçent
nomicevic@ius.edu.ba
+387 33 957 216
A F3.26
Leila Krivošić
Yardımcı Doçent
dleila@ius.edu.ba
+387 33 957 238
A F3.9 B
Selma Mešetović
Araştırma Görevlisi
smesetovic@student.ius.edu.ba
+387 33 957 213
A F3.26
Mesud Ramić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Adi Ćorović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Maida Halilović
Burslu Araştırma Görevlisi
mhalilovic@student.ius.edu.ba

Genetik ve Biyomühendislik

Dr. Altijana Hromić- Jahjefendić
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Natural Sciences
  • GBE Program Coordinator
ahromic@ius.edu.ba
+387 33 957 217
A F1.7
Dr. Ahmet Yıldırım
Profesör
  • Rektör
ayildirim@ius.edu.ba
+387 33 957 110
Rectorate
Dr. Sabina Semiz
Profesör
ssemiz@ius.edu.ba
+387 33 957 204
A G.5
Dr. Mohamed Ragab Abdel Gawwad
Doçent
mragab@ius.edu.ba
+387 33 957 203
A F1.33
Dr. Ayla Arslan
Doçent
aarslan@ius.edu.ba
+387 33 957 237
A F1.14
Dr. Mirza Suljagić
Yardımcı Doçent
msuljagic@ius.edu.ba
+387 33 957 223
A F1.16
Jasmin Sutković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • Vice Manager of RDC
jsutkovic@ius.edu.ba
+387 33 957 187
A F3.24
Muhamed Adilović
Kıdemli Araştırma Görevlisi
madilovic@ius.edu.ba
A F1.36
Furkan Enes Oflaz
Burslu Araştırma Görevlisi
foflaz@ius.edu.ba
A F1.36

Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği

Dr. Kanita Karađuzović - Hadžiabdić
Yardımcı Doçent
  • CS Program Coordinator
kanita@ius.edu.ba
+387 33 957 218
A F1.6
Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
  • SE Program Coordinator
etahirovic@ius.edu.ba
+387 33 957 235
A F3.15
Dr. Sherzod Rustamovic Turaev
Doçent
sturaev@ius.edu.ba
A F2.15
Dr. Ali Abd Almisreb
Yardımcı Doçent
aalmisreb@ius.edu.ba
+387 33 957 242
A F3.18
Dr. Džejla Međedović
Yardımcı Doçent
dzmedjedovic@ius.edu.ba
+387 33 957 244
A F3.17
Armin Bašić
Burslu Araştırma Görevlisi
Emina Džaferović
Burslu Araştırma Görevlisi
Kanita Krđalić Korić
Burslu Araştırma Görevlisi

Yazılım Mühendisliği

Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
  • SE Program Coordinator
etahirovic@ius.edu.ba
+387 33 957 235
A F3.15
Dr. Emine Yaman
Yardımcı Doçent
  • Dean of Faculty of Education
eyaman@ius.edu.ba
+387 33 957 205
B F2.7C
Dr. Sherzod Rustamovic Turaev
Doçent
sturaev@ius.edu.ba
A F2.15
Dr. Ali Abd Almisreb
Yardımcı Doçent
aalmisreb@ius.edu.ba
+387 33 957 242
A F3.18
Nesibe Merve Husejnović
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • (Doğum İzninde)
ndemir@ius.edu.ba
+387 33 957 221
A F2.32
Armin Bašić
Burslu Araştırma Görevlisi
Emina Džaferović
Burslu Araştırma Görevlisi
Kanita Krđalić Korić
Burslu Araştırma Görevlisi

Endüstri Mühendisliği

Dr. Benjamin Duraković
Yardımcı Doçent
  • IE Program Coordinator
bdurakovic@ius.edu.ba
+387 33 957 229
A F1.15
Dr. Sencer Yeralan
Profesör
  • Dean of Faculty of Engineering and Natural Sciences
syeralan@ius.edu.ba
+387 33 957 210
A F1.28
Dr. Mehmet Can
Görevli Emekli Profesör
mcan@ius.edu.ba
+387 33 957 150
A F1.9
Erna Omerašević
Araştırma Görevlisi
ekeskinovic@student.ius.edu.ba
+387 33 957 221
A F2.32
Dr. Leila Miller
Doçent
lmiller@ius.edu.ba
+387 33 957 202
A F1.32

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

Dr. Izudin Džafić
Profesör
  • Head of Department of Engineering
idzafic@ius.edu.ba
+387 33 957 225
A F2.31
Dr. Şehabeddin Taha İmeci
Profesör
  • Ulus. İşbirliği ve Araş. Rektör Yardımcısı
simeci@ius.edu.ba
+387 33 957 123
B F3.13
Dr. Sadina Gagula - Palalić
Yardımcı Doçent
  • EE Program Coordinator
sadina@ius.edu.ba
+387 33 957 201
A F1.13
Dr. Asif Šabanović
Görevli Emekli Profesör
asabanovic@ius.edu.ba
+387 33 957 232
A G.4
Dr. Emir Karamehmedović
Doçent
ekaramehmedovic@ius.edu.ba
+387 33 957 207
A F1.16
Dr. Tarik Namas
Yardımcı Doçent
tnamas@ius.edu.ba
+387 33 957 211
A F1.8
Azra Yıldız
Kıdemli Araştırma Görevlisi
amehic@ius.edu.ba
+387 33 957 221
A F2.32
Tarik Hrnjić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
thrnjic@ius.edu.ba
A F2.5
Naida Fetić
Araştırma Görevlisi
  • (Unpaid Leave)
nfetic@ius.edu.ba
A F2.5
Šejla Džakmić
Araştırma Görevlisi
sdzakmic@ius.edu.ba
+387 33 957 221
A F2.32
Sevkuthan Kurak
Burslu Araştırma Görevlisi
sevkuthan@student.ius.edu.ba
A F2.29
Faruk Bešlija
Burslu Araştırma Görevlisi

Makine Mühendisliği

Dr. Muhamed Hadžiabdić
Doçent
  • ME Program Coordinator
mhadziabdic@ius.edu.ba
+387 33 957 212
A F1.31
Dr. Leila Miller
Doçent
lmiller@ius.edu.ba
+387 33 957 202
A F1.32
Dr. Mohamed E. Yahia
Yardımcı Doçent
myahia@ius.edu.ba
+387 33 957 227
A F1.34
Kemal Turan
Laboratuvar Asistanı
kturan@ius.edu.ba
+387 33 957 211
A F1.8
Muhammet Mesut Haskul
Araştırma Görevlisi
mhaskul@ius.edu.ba
A F2.28
Ammar Hodža
Öğrenci Asistan

Matematik Bilimsel Alanı

Dr. Mehmet Can
Görevli Emekli Profesör
mcan@ius.edu.ba
+387 33 957 150
A F1.9
Dr. Leila Miller
Doçent
lmiller@ius.edu.ba
+387 33 957 202
A F1.32
Dr. Seyednima Rabiei
Yardımcı Doçent

Hukuk Fakültesi (FLW)

Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
  • Acting Dean of Faculty of Law
  • Head of Department of Social Sciences
amataraci@ius.edu.ba
+387 33 957 317
B F2.24
Dr. Goran Šimić
Yardımcı Doçent
gsimic@ius.edu.ba
+387 33 957 482
A F2.23
Dr. Philip C. Aka
Profesör
paka@ius.edu.ba
+387 33 957 483
A F2.18
Dr. Ena Kazić
Yardımcı Doçent
ekazic@ius.edu.ba
+387 33 957 486
A F2.22
Dr. Emir Sudžuka
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
esudzuka@ius.edu.ba
+387 33 957 483
A F2.27
Dr. Kenan Ademović
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
kademovic@ius.edu.ba
+387 33 957 483
A F2.27
Mirza Ljubović, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • Fakülte Sekreteri
mljubovic@ius.edu.ba
+387 33 957 485
A F2.19
Hana Šarkinović-Köse, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
hskose@ius.edu.ba
+387 33 957 484
A F2.20

Eğitim Fakültesi (FEDU)

Emine Yaman
Yardımcı Doçent
  • Dean of Faculty of Education
eyaman@ius.edu.ba
+387 33 957 205
B F2.7C
Mirza Ljubović, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
  • Fakülte Sekreteri
mljubovic@ius.edu.ba
+387 33 957 485
A F2.19

Bilgisayar Eğitimi ve Eğitim Teknolojileri

Dr. Ali Abd Almisreb
Yardımcı Doçent
aalmisreb@ius.edu.ba
+387 33 957 242
A F3.18
Dr. Džejla Međedović
Yardımcı Doçent
dzmedjedovic@ius.edu.ba
+387 33 957 244
A F3.17
Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
  • SE Program Coordinator
etahirovic@ius.edu.ba
+387 33 957 235
A F3.15
Dr. Emine Yaman
Yardımcı Doçent
  • Dean of Faculty of Education
eyaman@ius.edu.ba
+387 33 957 205
B F2.7C
Dr. Kanita Karađuzović - Hadžiabdić
Yardımcı Doçent
  • CS Program Coordinator
kanita@ius.edu.ba
+387 33 957 218
A F1.6
Dr. Sherzod Rustamovic Turaev
Doçent
sturaev@ius.edu.ba
A F2.15

İngiliz Dili ve Edebiyatı, Pedagojik Formasyon Programı

Dr. Almasa Mulalić
Yardımcı Doçent
  • Head of Department of Cultural Studies
  • ELIT Program Coordinator
amulalic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Dr. Ervin Kovačević
Yardımcı Doçent
  • Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Vekili
ekovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 311
B F2.25
Dr. Mirzana Pašić-Kodrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
mkodric@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Dr. Nudžejma Obralić
Yardımcı Doçent
  • (Unpaid Leave)
nobralic@ius.edu.ba
+387 33 957 313
A F2.7
Amra Ćemo
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
acemo@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Elmedin Zubović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
ezubovic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Elna Kurtović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ekurtovic-sabotic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Fikreta Fetahovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • Assistant to ELS Director
ffetahovic@ius.edu.ba
+387 33 957 182
Minela Sinanović-Vefić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
msinanovic-vefic@ius.edu.ba
+387 33 957 308
A F1.12
Mirza Cengic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
  • ELS Instructor
mcengic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Emina Jelešković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
ejeleskovic@ius.edu.ba
+387 33 957 321
B F2.9

İngilizce Hazırlık Okulu (ELS)

Hilal Karic
  • ELS Director
hkaric@ius.edu.ba
+387 33 957 180
Azra Radaslic
  • ELS Deputy Director
aradaslic@ius.edu.ba
+387 33 957 181
Fikreta Fetahovic
  • Assistant to ELS Director
ffetahovic@ius.edu.ba
+387 33 957 182
Adisa Serhatlic
  • ELS Instructor
aserhatlic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Alisa Salkic
  • ELS Instructor
asalkic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Amra Ćemo
  • ELS Instructor
acemo@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Anida Kovačević
  • ELS Instructor
akovacevic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Anisa Eminovic-Ljevo
  • ELS Instructor
aeminovic-ljevo@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Bisera Pilica-Halilović
  • ELS Instructor
bpilica-halilovic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Đana Merčep
  • ELS Instructor
djmercep@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Dijana Dizdarevic
  • ELS Instructor
ddizdarevic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Dzevida Zlatic
  • ELS Instructor
dzlatic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Elma Sahbegovic
  • ELS Instructor
esahbegovic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Elmedin Zubović
  • ELS Instructor
ezubovic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Emina Lagumdzija
  • ELS Instructor
elagumdzija@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Emir Sehic
  • ELS Instructor
esehic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Gorica Stevanović
  • ELS Instructor
gstevanovic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Majda Altumbabic
  • ELS Instructor
maltumbabic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Mehtap Özer-Isović
  • ELS Instructor
mozer@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Mersiha Hamidovic
  • ELS Instructor
mhamidovic@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Mirza Cengic
  • ELS Instructor
mcengic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
Nermina Segalo
  • ELS Instructor
nslijepcevic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Sanela Pivić
  • ELS Instructor
spivic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Selma Osmanagić-Pljevljak
  • ELS Instructor
sosmanagic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Sibela Beširević
  • ELS Instructor
scausevic@ius.edu.ba
+387 33 957 185
Velida Handžić-Mirica
  • ELS Instructor
vhandzic-mirica@ius.edu.ba
+387 33 957 183
Vesna Suljic
  • ELS Instructor
vsuljic@ius.edu.ba
+387 33 957 184
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe