OTVORENA PRIJAVA ZA PROGRAM OBUKE NA RADNOM MJESTU ZA IT SEKTOR – ISTANBUL 2022-2023

Projekat BIGMEV-a i Fondacije „Alija Izetbegović“ u saradnji sa
Internacionalni univerzitet u Sarajevu (IUS) i Istanbul Ticaret univerzitet s ponosom objavljuju da je otvorena prijava za program obuke na radnom mjestu za IT sektor.

U programu obuke na radnom mjestu, koji će se realizirati u Istanbulu u periodu od 12 mjeseci, od septembra 2022. do septembra 2023. godine, u najprestižnijim turskim IT kompanijama, kandidati će dobiti priliku da se specijaliziraju u najtraženijim oblastima tako što će im biti dodijeljeni IT projekti za sklopu rada na puno radno vrijeme. Po okončanju programa, učesnici će biti obavezni raditi 2 godine u bh IT kompanijama.

Saznajte više o programu i aplicirajte ovdje

Prijava je otvorena do 30. juna 2022.godine

Internacionalni univerzitet u Sarajevu - Najbolji privatni univerzitet u Bosni i Hercegovini

Featured Posts