TBD
International University of Sarajevo

Ljetna škola "Islam u Evropi: Izazovi pluralizma"

IIIT ljetna škola “Islam u Evropi: Izazovi pluralizma” nudi jedinstvene alate za navigaciju kroz našu stvarnost i svijet sa svojom pluralističkom suštinom koja se brzo razvija. Kako bi se uspješno uhvatili u koštac s izazovima u ovom kontekstu, program nudi akademski rigorozne i inovativne analize i rješenja koje donose različiti i međunarodno priznati naučnici i profesori izuzetnih fakulteta.

Prilika za učesnike: Prezentacija i diskusija o pojedinim istraživanjima učesnika na radionicama.

Zahtjevi: 50 sati direktnog istraživanja i instrukcija uz 8 sati studentskih prezentacija.

Nagrada: Potvrda o prisustvu organizatora.

Važne napomene:

• Hrana i smještaj za učesnike će biti pokriveni od strane organizatora.

• Učesnicima će biti ponuđeno da posjete Mostar.

• Dostupan je ograničen broj stipendija za pokrivanje putnih troškova za studente koji to ne mogu
pronađite sredstva iz drugih izvora.

• Studenti treba da imaju svoje zdravstveno osiguranje.

• Broj mjesta je ograničen.

• Programski jezik je engleski.

Prijavite se na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYGLm3F7AYwZolKnAiWZPyBaGOPH-…

Rok za prijavu: 12. juni 2022

Događaj će se održavati od 8. do 19. avgusta 2022.

Više informacija na: summerschools@cns.ba.

Internacionalni univerzitet u Sarajevu - Najbolji privatni univerzitet u Bosni i Hercegovini

Featured Posts