Obavještenje o pristupnom predavanju - Fakultet prirodnih i tehničkih nauka

21.10.2022

Povodom javnog konkursa (objavljenog 22.09.2022. godine) za izbor 1 (jednog) izvršioca u naučnonastavno zvanje asistent, za naučnu oblast „Biološke nauke“ na Fakultetu prirodnih i tehničkih nauka Internacionalnog univerziteta u Sarajevu, obavještavaju se svi zainteresirani da će, u skladu sa članom 191. Statuta IUS-a, biti održana pristupna predavanja kandidata za izbor u zvanje, prema sljedećem rasporedu:

KANDIDAT

DAN, VRIJEME, MJESTO ODRŽAVANJA

TEMA PREDAVANJA

Abas Sezer

Utorak, 25.10.2022. godine, s početkom u 14:00 sati, amfitetar I sprat, zgrada A

Effect of Metformin and Novel anti-cancer Agents on Gene Expression Profiles in Diffuse Large B-cell Lymphoma

Pinar Burak

Utorak, 25.10.2022. godine, s početkom u 14:30 sati, amfitetar I sprat, zgrada A

Investigation of Trace Element Levels and Malate Dehydrogenase, Isocitrate Dehydrogenase, Glutamate Dehydrogenase Enzyme Activity in Patients with Thyroid Function Disorders

Za više informacija možete kontaktirati predsjednicu komisije za izbor na email: ahromic@ius.edu.ba.