Ufkun ötesinde, geleceğin önünde!

İletişim

IUS Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) Üyesi OlduUluslararası Üniversiteler Birliği (IAU) Balkan Studies CenterResearch and Development Center LogoIUS Life Long Learning CenterIUS LEADERSHIP AND ENTREPRENUERSHIP CENTEREnglish Language School BannerInternational Relations Office

 

İstanbul Ofisimiz :

Feshane Cd. No 21 Eyup Istanbul
Türkiye

 

Tel 1: +090 212 563 91 36
Tel 2: +090 212 563 91 79
      +90 533 308 95 52
E-Mail: iusistanbul@ius.edu.ba

 

Kampüs Adresimiz :

Hrasnička cesta 15, 71210 Ilidža, Sarajevo
Bosna i Hercegovina

 

Tel  : +387 33 957 101/102
Fax : +387 33 957 105
      +387 61 029 112
E-Mail: info@ius.edu.ba
 

IUS TELEFON REHBERİ

IUS Merkez Telefon Santrali :  + 387 33  957100                                                            IUS Faks : + 387 33  957105

REKTÖRLÜK

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Ahmet Yıldırım
Profesör
Rektör
+387 33 957 110
ayildirim@ius.edu.ba
Rectorate
Dr. Şehabeddin Taha İmeci
Profesör
Ulus. İşbirliği ve Araş. Rektör Yardımcısı
+387 33 957 123
simeci@ius.edu.ba
B F3.13
Muhammed Yasir Göz, MA
Yardımcı Doçent
Rector's Adviser for Administrative Duties
+387 33 957 322
myasirgoz@ius.edu.ba
B F2.26
Azra Nikočević Hadžić
Rektör Asistanı
+387 33 957 100
anikocevic@ius.edu.ba
Rectorate
Dr. Mehmed Ganić
Doçent
Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı
+387 33 957 414
mganic@ius.edu.ba
B F1.4

GENEL SEKRETERLİK OFİSİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Armin Kerić
Genel Sekreter
+387 33 957 135
akeric@ius.edu.ba
Rectorate
Ibrahim Inal
Deputy Secretary General for General Affairs
+387 33 957 143
iinal@ius.edu.ba
G.15 OFFICE
Jahja Imamović
Deputy Secretary General for Legal and Administrative Affairs
+387 33 957 133
jimamovic@ius.edu.ba
Rectorate
Lejla Hošić
Genel Sekreter Sekreteri
+387 33 957 135
lhosic@ius.edu.ba
Rectorate
Bakir Junuzović
Genel Sekreter Asistanı
+387 33 957 179
bjunuzovic@ius.edu.ba
Rectorate

HALKLA İLİŞKİLER

İsim & Soy İsim Telefon / E-Posta / Ofis
Mirnes Baltić
PR Manager
+387 33 957 178
mbaltic@ius.edu.ba
B F3.9
Nejra Međedović Pamukcu
PR Officer
+387 33 957 177
nmedjedovic@ius.edu.ba
B F3.9
Haris Heljo
PR Officer
+387 33 957 177
hheljo@ius.edu.ba
B F3.9
Azra Spahić-Jasika
PR Officer
+387 33 957 177
aspahic-jasika@ius.edu.ba
B F3.9

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Çalışan Adı Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Sencer Yeralan
Profesör
Dean of Faculty of Engineering and Natural Sciences
+387 33 957 210
syeralan@ius.edu.ba
A F1.28
Adnan Beganovic
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 200
abeganovic@ius.edu.ba
A F1.30
Dr. Ahmet Yıldırım
Profesör
Rektör
+387 33 957 110
ayildirim@ius.edu.ba
Rectorate
Dr. Şehabeddin Taha İmeci
Profesör
Ulus. İşbirliği ve Araş. Rektör Yardımcısı
+387 33 957 123
simeci@ius.edu.ba
B F3.13
Dr. Ayla Arslan
Doçent
Head of Department of Natural Sciences, GBE Program Coordinator
+387 33 957 237
aarslan@ius.edu.ba
A F1.14
Dr. Izudin Džafić
Profesör
Head of Department of Engineering
+387 33 957 225
idzafic@ius.edu.ba
A F2.31
Dr. Lamila Simišić Pašić
Yardımcı Doçent
ARCH Program Coordinator
+387 33 957 209
lsimisic@ius.edu.ba
A F3.16
Dr. Kanita Karađuzović - Hadžiabdić
Yardımcı Doçent
CS Program Coordinator
+387 33 957 218
kanita@ius.edu.ba
A F1.6
Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
SE Program Coordinator
+387 33 957 235
etahirovic@ius.edu.ba
A F3.15
Dr. Muhamed Hadžiabdić
Doçent
ME Program Coordinator
+387 33 957 212
mhadziabdic@ius.edu.ba
A F1.31
Dr. Benjamin Duraković
Yardımcı Doçent
IE Program Coordinator
+387 33 957 229
bdurakovic@ius.edu.ba
A F1.15
Dr. Sadina Gagula - Palalić
Yardımcı Doçent
EE Program Coordinator
+387 33 957 201
sadina@ius.edu.ba
A F1.13
Dr. Jasminka Hasić - Telalović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 224
jhasic@ius.edu.ba
A F1.5
Jasmin Sutković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Vice Manager of RDC
+387 33 957 187
jsutkovic@ius.edu.ba
A F3.24
Dr. Sabina Semiz
Profesör
+387 33 957 204
ssemiz@ius.edu.ba
A G.5
Dr. Mehmet Can
Görevli Emekli Profesör
+387 33 957 150
mcan@ius.edu.ba
A F1.9
Dr. Edin Jahić
Doçent
+387 33 957 314
ejahic@ius.edu.ba
A F3.12
Dr. Mohamed Ragab Abdel Gawwad
Doçent
+387 33 957 203
mragab@ius.edu.ba
A F1.33
Dr. Emir Karamehmedović
Doçent
+387 33 957 207
ekaramehmedovic@ius.edu.ba
A F1.16
Dr. Leila Miller
Doçent
+387 33 957 202
lmiller@ius.edu.ba
A F1.32
Dr. Emine Yaman
Yardımcı Doçent
Dean of Faculty of Education
+387 33 957 205
eyaman@ius.edu.ba
B F2.7C
Dr. Adnan Zoranić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 214
azoranic@ius.edu.ba
A F3.14
Dr. Mohamed E. Yahia
Yardımcı Doçent
+387 33 957 227
myahia@ius.edu.ba
A F1.34
Dr. Amra Hadžimuhamedović
Yardımcı Doçent
+387 33 957 234
ahadzimuhamedovic@ius.edu.ba
A F3.9 A
Dr. Mirza Suljagić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 223
msuljagic@ius.edu.ba
A F1.16
Dr. Tarik Namas
Yardımcı Doçent
+387 33 957 211
tnamas@ius.edu.ba
A F1.8
Dr. Alma Hudovic-Kljuno
Yardımcı Doçent
+387 33 957 216
ahudovic@ius.edu.ba
A F3.9 B
Dr. Carl Haddrell
Yardımcı Doçent
+387 33 957 314
chaddrell@ius.edu.ba
A F3.12
Dr. Tomasz Malec
Doçent
+387 33 957 235
tmalec@ius.edu.ba
A F3.18
Dr. Ahmed Obralić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 233
aobralic@ius.edu.ba
A F3.14
Dr. Asif Šabanović
Görevli Emekli Profesör
+387 33 957 232
asabanovic@ius.edu.ba
A G.4
Dr. Firas Abdulhameed Salman Al-Douri
Yardımcı Doçent
+387 33 957 233
faldouri@ius.edu.ba
A F3.14
Dr. Altijana Hromić- Jahjefendić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 217
ahromic@ius.edu.ba
A F1.7
Dr. Ali Abd Almisreb
Yardımcı Doçent
+387 33 957 235
aalmisreb@ius.edu.ba
A F3.18
Leila Krivošić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 238
dleila@ius.edu.ba
A F3.9 B
Azra Yıldız
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 221
amehic@ius.edu.ba
A F2.32
Enes Akca
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 208
eakca@ius.edu.ba
A F3.22
Kemal Turan
Laborant
+387 33 957 211
kturan@ius.edu.ba
A F1.8
Nerma Omićević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 216
nomicevic@ius.edu.ba
A F3.26
Enes Pivić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
IT Director
+387 33 957 160
epivic@ius.edu.ba
A F1.41
Nesibe Merve Demir
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 221
ndemir@ius.edu.ba
A F2.32
Šejla Džakmić
Araştırma Görevlisi
(Doğum İzninde)
+387 33 957 221
sdzakmic@ius.edu.ba
A F2.32
Selma Mešetović
Araştırma Görevlisi
+387 33 957 213
smesetovic@student.ius.edu.ba
A F3.26
Erna Omerašević
Araştırma Görevlisi
+387 33 957 221
ekeskinovic@student.ius.edu.ba
A F2.32

SANAT VE SOSYAL BİLİMLER FAKÜLTESİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Admir Mulaosmanović
Yardımcı Doçent
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı
+387 33 957 310
amulaosmanovic@ius.edu.ba
B F2.20
Haris Jamaković
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 300
hjamakovic@ius.edu.ba
B F2.21
Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
Head of Department of Social Sciences, SPS Program Coordinator
+387 33 957 317
amataraci@ius.edu.ba
B F2.24
Kenan Zekić, MA
Doçent
Head of Department of Arts, VACD Program Coordinator
+387 33 957 302
kzekic@ius.edu.ba
B F2.22
Dr. Ervin Kovačević
Yardımcı Doçent
Head of Department of Cultural Studies, ELIT Program Coordinator
+387 33 957 311
ekovacevic@ius.edu.ba
B F2.25
Dr. Orkun Aydın
Yardımcı Doçent
PSY Program Coordinator
+387 33 957 305
oaydin@ius.edu.ba
B F2.23
Dr. Meliha Teparić
Doçent
+387 33 957 316
mteparic@ius.edu.ba
B F2.7A
Dr. Muhidin Mulalić
Doçent
+387 33 957 236
mmulalic@ius.edu.ba
A F2.6
Dr. Senija Tahirović
Doçent
+387 33 957 306
stahirovic@ius.edu.ba
B F2.7B
Dr. Nudžejma Obralić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 313
nobralic@ius.edu.ba
A F2.7
Dr. Almasa Mulalić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 313
amulalic@ius.edu.ba
A F2.7
Dr. Nina Bosankić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 319
nbosankic@ius.edu.ba
B F2.3B
Dr. Selvira Draganović
Yardımcı Doçent
+387 33 957 319
sdraganovic@ius.edu.ba
B F2.3B
Dr. Pınar Ünal-Aydın
Yardımcı Doçent
+387 33 957 315
paydin@ius.edu.ba
B F2.7C
Roman Sulejmanpašić, MFA
Yardımcı Doçent
+387 33 957 323
rsulejmanpasic@ius.edu.ba
B F2.3A
Branko Vekić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 323
bvekic@ius.edu.ba
B F2.3A
Muhammed Yasir Göz, MA
Yardımcı Doçent
Rector's Adviser for Administrative Duties
+387 33 957 322
myasirgoz@ius.edu.ba
B F2.26
Abdulhamit Bolat, MA
Yardımcı Doçent
+387 33 957 322
abolat@ius.edu.ba
B F2.26
Ahmed Kulanić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
akulanic@ius.edu.ba
B F2.9
Emina Jelešković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
ejeleskovic@ius.edu.ba
B F2.9
Serap Fišo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 334
sfiso@ius.edu.ba
B F2.9
Elna Kurtović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
ekurtovic-sabotic@ius.edu.ba
A F1.12
Minela Sinanović-Vefić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
msinanovic-vefic@ius.edu.ba
A F1.12
Dr. Mirzana Pašić-Kodrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
mkodric@ius.edu.ba
A F1.12
Amra Ćemo
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 185
acemo@ius.edu.ba
Dr. Bisera Mavrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
bmavric@ius.edu.ba
A F1.12
Elmedin Zubović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
ezubovic@ius.edu.ba
Mirza Cengic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
mcengic@ius.edu.ba
Fikreta Fetahovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Assistant to ELS Director
+387 33 957 182
ffetahovic@ius.edu.ba
Danijel Hopić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
A F1.12

EKONOMİ VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Mirsad Karić
Doçent
Dean of Faculty of Business and Administration
+387 33 957 410
mkaric@ius.edu.ba
B F1.28
Muhamed Semiz
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 400
msemiz@ius.edu.ba
B F1.29
Dr. Joseph Jon Kaminski
Yardımcı Doçent
Head of Department of International Relations and Public Administration
+387 33 957 421
jkaminski@ius.edu.ba
B F1.33
Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
Head of Department of Economics and Management
+387 33 957 401
eknezovic@ius.edu.ba
B F1.14
Dr. Metin Toprak
Profesör
(Unpaid Leave)
+387 33 957 123
mtoprak@ius.edu.ba
B F3.13
Dr. Senad Bušatlić
Doçent
+387 33 957 408
sbusatlic@ius.edu.ba
B F1.12
Dr. Mehmed Ganić
Doçent
Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı
+387 33 957 414
mganic@ius.edu.ba
B F1.4
Dr. Ognjen Riđić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 419
oridic@ius.edu.ba
B F1.13
Dr. Azra Branković
Yardımcı Doçent
+387 33 957 409
abrankovic@ius.edu.ba
B F1.6
Dr. Edita Đapo
Yardımcı Doçent
(Unpaid Leave)
+387 33 957 412
edapo@ius.edu.ba
Dr. Goran Ridic
Yardımcı Doçent
+387 33 957 419
gridic@ius.edu.ba
B F1.13
Dr. Khondker Aktaruzzaman
Yardımcı Doçent
+387 33 957 427
akhondker@ius.edu.ba
B F1.7
Dr. Emir Suljagic
Yardımcı Doçent
+387 33 957 404
esuljagic@ius.edu.ba
B F1.32
Dr. Sami R.M. Musallam
Yardımcı Doçent
+387 33 957 424
smusallam@ius.edu.ba
B F1.15
Dr. Ramo Palalic
Yardımcı Doçent
+387 33 957 413
rpalalic@ius.edu.ba
B F1.5
Dr. Dzevada Susko
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 400
dsusko@ius.edu.ba
Azra Bičo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
abico@ius.edu.ba
B F2.9
Hamza Preljević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 320
hpreljevic@ius.edu.ba
A F2.24
Endris Mekonnen Faris
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
efaris@ius.edu.ba
B F1.34
Hrustan Šišić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Unpaid Leave)
+387 33 957 426
hsisic@ius.edu.ba
Nerkez Opacin
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Unpaid Leave)
+387 33 957 400
nopacin@ius.edu.ba
Abdul Wahab Aidoo
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
aaidoo@student.ius.edu.ba
B F1.34
Šejma Aydin
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
saydin@student.ius.edu.ba
B F2.9
Sally Heier
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 231
B F2.9

HUKUK FAKÜLTESİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Philip C. Aka
Profesör
Hukuk Fakültesi Dekanı
+387 33 957 480
paka@ius.edu.ba
A F2.21
Hana Šarkinović-Köse, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 486
hskose@ius.edu.ba
A F2.20
Mirza Ljubović, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 485
mljubovic@ius.edu.ba
A F2.19
Dr. Goran Šimić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 482
gsimic@ius.edu.ba
A F2.23
Dr. Ena Kazić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 486
ekazic@ius.edu.ba
A F2.20
Dr. Benjamina Londrc
Yardımcı Doçent
+387 33 957 486
blondrc@ius.edu.ba
A F2.27
Dr. Emir Sudžuka
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
+387 33 957 481
esudzuka@ius.edu.ba
A F2.20
Dr. Kenan Ademović
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
+387 33 957 481
kademovic@ius.edu.ba
A F2.27
Dr. Patricia Živković
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 481
pzivkovic@ius.edu.ba
A F2.22

ÖĞRENCİ İŞLERİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Sabiha Pepić - İnal
SA Manager
+387 33 957 158
spepic@ius.edu.ba
Melina Ahmetovič
Deputy Manager of SAO
+387 33 957 159
mahmetovic@ius.edu.ba
Emina Subašić
SA Officer for I Cycle of Studies
+387 33 957 175
ehadzibegovic@ius.edu.ba
Naida Gego
Coordinator for Graduation and Student Services
+387 33 957 117
ngego@ius.edu.ba
Merima Dlakić
Officer for II and III cycle at SAO
+387 33 957 151
mdlakic@ius.edu.ba
Alma Dedić
Assistant to SAO Manager
+387 33 957 175
adedic@ius.edu.ba
Dina Jašarević
Assistant to SAO Manager
+387 33 957 175
djasarevic@ius.edu.ba

SOSYAL, SAĞLIK VE KÜLTÜREL AKTİVİTELER DEPARTMANI

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Nervin Alagić
SCHA Manager
+387 33 957 155
nalagic@ius.edu.ba
Volkan Sabah
SCHA Manager
+387 33 957 155
vsabah@ius.edu.ba
Serif Hodzic
SCHA Assistant
+387 33 957 156
shodzic@ius.edu.ba
Mugdim Alihodžić
SCHA Assistant
+387 33 957 155
malihodzic@ius.edu.ba

İNSAN KAYNAKLARI

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Irma Mešič
HR Manager
+387 33 957 134
imesic@ius.edu.ba
B F3.24
Senada Basic
HR Assistant
+387 33 957 174
sbasic@ius.edu.ba
B F3.23
Naida Kurt
HR Associate
+387 33 957 174
nkurt@ius.edu.ba
B F3.23
Sanida Kumro
HR Associate
+387 33 957 174
skumro@ius.edu.ba
B F3.23

PROJE YÖNETİM OFİSİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Nađa Beglerović
Project Manager
+387 33 957 430
nbeglerovic@ius.edu.ba

KALİTE GÜVENCE OFİSİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Edina Hadžiahmetović
QA Manager
+387 33 957 108
ehadziahmetovic@ius.edu.ba
Lamija Hadžimurtezić
QA Assistant
+387 33 957 108
hlamija@ius.edu.ba

FİNANS OFİSİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Jasmina Hamzić
Finance Manager
+387 33 957 173
jhamzic@ius.edu.ba
Bakir Junuzović
Genel Sekreter Asistanı
+387 33 957 179
bjunuzovic@ius.edu.ba
Rectorate
Semir Focic
Assistant to Finance Manager
+387 33 957 173
sfocic@ius.edu.ba
Merjema Bećić
Assistant to Finance Manager
+387 33 957 173
mbecic@ius.edu.ba

ÜNİVERSİTE TEKNOLOJİ MERKEZİ

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Enes Pivić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
IT Director
+387 33 957 160
epivic@ius.edu.ba
A F1.41
Adnan Ćemo
Smart ID Card Manager
+387 33 957 163
adnan_cemo@ius.edu.ba
A F1.40
Dino Cordalija
IT Technician
+387 33 957 165
dcordalija@ius.edu.ba
A F1.42
Osman Gürsoy
Programmer
+387 33 957 164
ogursoy@ius.edu.ba
A F1.39

KÜTÜPHANE

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Merima Arslankadic
Library Manager
+387 33 957 176
marslankadic@ius.edu.ba
Amela Causevic
Senior Librarian
+387 33 957 176
acausevic@ius.edu.ba

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER OFİSİ

İsimTelefon
Zühal Güvener
IRO Müdürü
+387 33 957 116
zguvener@ius.edu.ba
Sabit Grabus
IRO Officer
+387 33 957 116
sgrabus@ius.edu.ba
Velida Mirica Handžić
IRO Officer
+387 33 957 116
vhandzic-mirica@ius.edu.ba
Merisa Hinović
Student Assistant
+387 33 957 116
mhinovic@student.ius.edu.ba

KARİYER MERKEZİ

İsimTelefon
Indira Hasanović
Müdürü
+387 33 957 157
ihasanovic@ius.edu.ba

SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ – IUS LIFE

İsimTelefon
Hilal Karic
Müdür
+387 33 957 180
hkaric@ius.edu.ba
Mirsada Merhemić
Müdür Asistanı
+387 33 957 188
mmehremic@ius.edu.ba
Emir Isović
Grafik Tasarımcı
+387 33 957 188
eisovic@ius.edu.ba

İNGİLİZCE HAZIRLIK OKULU - ELS

İsimTelefon
Hilal Karic
Müdür
+387 33 957 180
hkaric@ius.edu.ba
Azra Radaslić 
Müdür Yardımcısı
+387 33 957 181
aradaslic@ius.edu.ba
Fikreta Fetahović
Müdür Asistanı
+387 33 957 182
ffetahovic@ius.edu.ba
Amra Ćemo
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 185
acemo@ius.edu.ba
Elmedin Zubović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
ezubovic@ius.edu.ba
Mirza Cengic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
mcengic@ius.edu.ba
Adisa Serhatlic
ELS Instructor
+387 33 957 184
aserhatlic@ius.edu.ba
Alisa Salkic
ELS Instructor
+387 33 957 185
asalkic@ius.edu.ba
Anida Kovačević
ELS Instructor
+387 33 957 183
akovacevic@ius.edu.ba
Anisa Eminovic-Ljevo
ELS Instructor
+387 33 957 184
aeminovic-ljevo@ius.edu.ba
Bisera Pilica-Halilović
ELS Instructor
+387 33 957 183
bpilica-halilovic@ius.edu.ba
Dijana Dizdarevic
ELS Instructor
+387 33 957 183
ddizdarevic@ius.edu.ba
Dzevida Zlatic
ELS Instructor
+387 33 957 183
dzlatic@ius.edu.ba
Elma Sahbegovic
ELS Instructor
+387 33 957 184
esahbegovic@ius.edu.ba
Emina Lagumdzija
ELS Instructor
+387 33 957 183
elagumdzija@ius.edu.ba
Emir Sehic
ELS Instructor
+387 33 957 184
esehic@ius.edu.ba
Gorica Stevanović
ELS Instructor
+387 33 957 183
gstevanovic@ius.edu.ba
Majda Altumbabic
ELS Instructor
+387 33 957 185
maltumbabic@ius.edu.ba
Mehtap Özer-Isović
ELS Instructor
+387 33 957 184
mozer@ius.edu.ba
Mersiha Hamidovic
ELS Instructor
+387 33 957 183
mhamidovic@ius.edu.ba
Mirsada Mehremic +387 33 957 131
mmehremic@ius.edu.ba
Nermina Segalo
ELS Instructor
+387 33 957 185
nslijepcevic@ius.edu.ba
Sanela Pivić
ELS Instructor
+387 33 957 185
spivic@ius.edu.ba
Selma Osmanagić-Pljevljak
ELS Instructor
+387 33 957 185
sosmanagic@ius.edu.ba
Sibela Beširević
ELS Instructor
+387 33 957 185
scausevic@ius.edu.ba
Velida Handžić-Mirica
ELS Instructor
+387 33 957 183
vhandzic-mirica@ius.edu.ba
Vesna Suljic
ELS Instructor
+387 33 957 184
vsuljic@ius.edu.ba
Zuhal Guvener +387 33 957 182
zguvener@ius.edu.ba
Đana Merčep
ELS Instructor
+387 33 957 185
djmercep@ius.edu.ba

TERCÜMANLIK OFİSİ

İsimTelefon
Ilma Ibrović  
Türkçe Tercüman
+387 33 957 172
iibrovic@ius.edu.ba

ARŞİV

İsimTelefon
Adis Mujčić
Arşiv Personeli
+387 33 957 107
amujcic@ius.edu.ba

CNC LABARATUVARI

İsimTelefon
Adnan Škulj
Mimarlık Labaratuvarı Müdürü
+387 33 957 162
askulj@ius.edu.ba

TEKNİK İŞLER

İsimTelefon
Edin Ćatović
İdari İşler Müdürü
+387 33 957 170
ecatovic@ius.edu.ba
Refik Memić 
IUS Bakım/Onarım Personeli
Zijad Pačariz 
IUS Bakım/Onarım Personeli
Ejub Zec 
IUS Bakım/Onarım Personeli 
+387 33 957 103

INFIRMARY

İsimTelefon
Tıbbi Ofis Personeli +387 33 957 466

SECURITY OFFICE

İsimTelefon
IUS Güvenlik Personeli +387 33 957 104

SEDEF BOSNIA

İsimTelefon
Senad Hodžić
Teknik İşler Müdür Yardımcısı
+387 33 957 142
shodzic@sedefbosnia.ba
Mirza Raščić
Finans Müdürü
+387 33 957 146
mrascic@sedefbosnia.ba
Denisa Perenda
Sekreter
+387 33 957 460
dmedjedovic@sedefbosnia.ba

RESTAURANT AND CATERING

İsimTelefon
Ahmet Faruk Uzuntaş
Restoran ve İkram Organizasyon Müdürü
+387 33 957 461
fuzuntas@sedefbosnia.ba
Arzija Hafizović-Hodžić +387 33 957 462
ahodzic@sedefbosnia.ba

“SEDEF TUR” TURİZM ACENTASI

İsimTelefon
Almir Sućeska +387 33 957 463
asuceska@sedefbosnia.ba
Selami Adiguzel +387 33 957 464
sadiguzel@sedefbosnia.ba

KIZ ÖĞRENCİ YURDU

İsimTelefon
Ayşe Hacıalioğlu
Kız Öğrenci Yurdu Müdürü
+387 33 957 450
ahacialioglu@sedefbosnia.ba
Kız Öğrenci Yurdu Asistanları +387 33 957 451
+387 33 957 452
Kız Öğrenci Yurdu Resepsiyon +387 33 957 455

ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

İsimTelefon
M.Yasir CEBECİ
Erkek Öğrenci Yurdu Müdürü
+387 33 957 470
mycebeci@plavileptir.com
İlhami ŞEKERDAĞ
Erkek Öğrenci Yurdu Müdür Asistanı
+387 33 957 471
Kemal ČAUŠEVİĆ
Erkek Öğrenci Yurdu Finans Müdürü
+387 33 957 472
Erkek Öğrenci Yurdu FAX +387 33 957 473
Erkek Öğrenci Yurdu Resepsiyon +387 33 957 475
info@plavileptir.com

SARAYBOSNA EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ GELİŞTİRME VAKFI
(SEDEF)

İsimTelefon
Hasan Topaloğlu
SEDEF Vakfı Başkanı
+387 33 957 110
Armin Kerić  
Müdür Yardımcısı
+387 33 957 130
akeric@ius.edu.ba
Senad Hodžić
Kampüs İçi Yapı Denetçisi
+387 33 957 142
shodzic@sedefbosnia.ba
Mirza Raščić
Finans Müdürü
+387 33 957 146
mrascic@sedefbosnia.ba