Ufkun ötesinde, geleceğin önünde!
  • English
  • Bosanski
  • Türkçe

İletişim

IUS Avrupa Üniversiteler Birliği (EUA) Üyesi OlduUluslararası Üniversiteler Birliği (IAU) Balkan Studies CenterResearch and Development Center LogoIUS Life Long Learning CenterIUS LEADERSHIP AND ENTREPRENUERSHIP CENTEREnglish Language School BannerInternational Relations Office

 

İstanbul Ofisimiz :

Feshane Cd. No 21 Eyup Istanbul
Türkiye

 

Tel 1: +090 212 563 91 36
Tel 2: +090 212 563 91 79
Mobile:+090 533 308 95 52
E-Mail: iusistanbul@ius.edu.ba

 

Kampüs Adresimiz :

Hrasnička cesta 15, 71210 Ilidža, Sarajevo
Bosna i Hercegovina

 

Tel  : +387 33 957 101/102
Fax : +387 33 957 105
E-Mail: info@ius.edu.ba
 

IUS TELEFON REHBERİ

IUS Merkez Telefon Santrali :  + 387 33  957100                                                            IUS Faks : + 387 33  957105

REKTÖRLÜK

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Ahmet Yıldırım
Profesör
Rektör
+387 33 957 110
ayildirim@ius.edu.ba
Rectorate
Dr. Metin Toprak
Profesör
Ulus. İşbirliği ve Araş. Rektör Yardımcısı
+387 33 957 123
mtoprak@ius.edu.ba
B F3.13
Dr. Mirsad Karić
Doçent
Genel İşler Rektör Yardımcısı
+387 33 957 121
mkaric@ius.edu.ba
B F3.15
Dr. Jasminka Hasić - Telalović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Rektör Danışmanı ve Temsilcisi
+387 33 957 224
jhasic@ius.edu.ba
A F1.5
Dr. Recai Aydın
Profesör
Advisor to Rector, Dean of Faculty of Education, Head of Department of Economics and Management
+387 33 957 423
raydin@ius.edu.ba
B F1.31
Muhammed Yasir Göz, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Executive Assistant to Rector
+387 33 957 322
myasirgoz@ius.edu.ba
B F3.26
Azra Nikočević Hadžić
Rektör Asistanı
+387 33 957 100
anikocevic@ius.edu.ba
Rectorate

OFFICE OF GENERAL SECRETARY

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Armin Kerić
Genel Sekreter
+387 33 957 135
akeric@ius.edu.ba
Rectorate
Lejla Hošić
Genel Sekreter Sekreteri
+387 33 957 135
lhosic@ius.edu.ba
Rectorate
Bakir Junuzović
Genel Sekreter Asistanı
+387 33 957 179
bjunuzovic@ius.edu.ba
Rectorate
Muhamed Semiz
Deputy Secretary General for Legal and Administrative Affairs
+387 33 957 133
msemiz@ius.edu.ba
Rectorate
Nervin Alagić
Deputy Secretary General for General Affairs
+387 33 957 131
nalagic@ius.edu.ba
Rectorate

PR Ofisi

İsim & Soy İsim Telefon / E-Posta / Ofis
Mirnes Baltić
PR Manager
+387 33 957 178
mbaltic@ius.edu.ba
B F3.9
Nejra Međedović Pamukcu
PR Officer, (Unpaid Leave)
+387 33 957 177
nmedjedovic@ius.edu.ba
B F3.9
Haris Heljo
PR Officer
+387 33 957 177
hheljo@ius.edu.ba
B F3.9
Azra Spahić-Jasika
PR Officer
+387 33 957 177
aspahic-jasika@ius.edu.ba
B F3.9

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

Employee Name Phone / E-mail / Office
Dr. Şehabeddin Taha İmeci
Profesör
Acting Dean of Faculty of Engineering and Natural Sciences
+387 33 957 239
simeci@ius.edu.ba
A F2.4
Dr. Ahmet Yıldırım
Profesör
Rektör
+387 33 957 110
ayildirim@ius.edu.ba
Rectorate
Adnan Beganovic
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 200
abeganovic@ius.edu.ba
A F1.30
Lejla Brkan
Dekan Sekreteri
+387 33 957 280
lbrkan@ius.edu.ba
A F1.29
Dr. Muhamed Hadžiabdić
Doçent
ME Program Coordinator
+387 33 957 212
mhadziabdic@ius.edu.ba
A F1.31
Dr. Ayla Arslan
Doçent
Head of Department of Natural Sciences, GBE Program Coordinator
+387 33 957 237
aarslan@ius.edu.ba
A F1.14
Dr. Izudin Džafić
Profesör
EE Program Coordinator
+387 33 957 225
idzafic@ius.edu.ba
A F2.31
Dr. Adnan Zoranić
Yardımcı Doçent
ARCH Program Coordinator
+387 33 957 214
azoranic@ius.edu.ba
A F3.13
Dr. Kanita Karađuzović - Hadžiabdić
Yardımcı Doçent
CS Program Coordinator
+387 33 957 218
kanita@ius.edu.ba
A F1.6
Dr. Benjamin Duraković
Yardımcı Doçent
IE Program Coordinator
+387 33 957 229
bdurakovic@ius.edu.ba
A F1.15
Dr. Jasminka Hasić - Telalović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Rektör Danışmanı ve Temsilcisi
+387 33 957 224
jhasic@ius.edu.ba
A F1.5
Dr. Sencer Yeralan
Profesör
Dean of Faculty of Business and Administration
+387 33 957 410
syeralan@ius.edu.ba
B F1.28
Jasmin Sutković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Vice Manager of RDC
+387 33 957 187
jsutkovic@ius.edu.ba
A F3.24
Dr. Sabina Semiz
Profesör
+387 33 957 204
ssemiz@ius.edu.ba
A G.5
Dr. Mehmet Can
Görevli Emekli Profesör
+387 33 957 150
mcan@ius.edu.ba
A F1.9
Dr. Edin Jahić
Doçent
+387 33 957 314
ejahic@ius.edu.ba
A F3.12
Dr. Mohamed Ragab Abdel Gawwad
Doçent
+387 33 957 203
mragab@ius.edu.ba
A F1.33
Dr. Emir Karamehmedović
Doçent
+387 33 957 207
ekaramehmedovic@ius.edu.ba
A F1.16
Dr. Lejla Miller
Doçent
+387 33 957 202
lmiller@ius.edu.ba
A F1.32
Dr. Mohamed E. Yahia
Yardımcı Doçent
+387 33 957 227
myahia@ius.edu.ba
A F1.34
Dr. Amra Hadžimuhamedović
Yardımcı Doçent
+387 33 957 234
ahadzimuhamedovic@ius.edu.ba
A F3.9 A
Dr. Emine Yaman
Yardımcı Doçent
+387 33 957 205
eyaman@ius.edu.ba
Dr. Mirza Suljagić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 223
msuljagic@ius.edu.ba
A F1.16
Dr. Tarik Namas
Yardımcı Doçent
+387 33 957 211
tnamas@ius.edu.ba
A F1.8
Dr. Sadina Gagula - Palalić
Yardımcı Doçent
(Unpaid Leave)
+387 33 957 201
sadina@ius.edu.ba
Dr. Migdat Hodzic
Konuk Profesör
+387 33 957 236
mhodzic@ius.edu.ba
Dr. Alma Hudovic-Kljuno
Yardımcı Doçent
+387 33 957 238
ahudovic@ius.edu.ba
A F3.9 B
Dr. Carl Haddrell
Yardımcı Doçent
+387 33 957 314
chaddrell@ius.edu.ba
A F3.12
Dr. Tomasz Malec
Doçent
+387 33 957 235
tmalec@ius.edu.ba
A F3.18
Dr. Ahmed Obralić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 233
aobralic@ius.edu.ba
A F3.14
Dr. Emin Tahirović
Yardımcı Doçent
SE Program Coordinator
+387 33 957 235
etahirovic@ius.edu.ba
A F3.15
Dr. Firas Abdulhameed Salman Al-Douri
Yardımcı Doçent
+387 33 957 233
faldouri@ius.edu.ba
A F3.14
Lamila Simišić Pašić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 209
lsimisic@ius.edu.ba
A F3.16
Leila Krivošić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 238
dleila@ius.edu.ba
A F3.9 B
Azra Yıldız
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 221
amehic@ius.edu.ba
A F2.32
Enes Akca
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 208
eakca@ius.edu.ba
A F3.22
Kemal Turan
Laborant
+387 33 957 211
kturan@ius.edu.ba
A F1.8
Nerma Omićević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 213
nomicevic@ius.edu.ba
A F3.26
Enes Pivić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
IT Director
+387 33 957 160
epivic@ius.edu.ba
A F1.41
Nesibe Merve Demir
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Unpaid Leave)
+387 33 957 221
ndemir@ius.edu.ba
A F2.32
Šejla Džakmić
Araştırma Görevlisi
(Doğum İzninde)
+387 33 957 221
sdzakmic@ius.edu.ba
A F2.32
Selma Mešetović
Araştırma Görevlisi
+387 33 957 213
smesetovic@student.ius.edu.ba
A F3.26
Erna Omerašević
Araştırma Görevlisi
+387 33 957 221
ekeskinovic@student.ius.edu.ba
A F2.32

Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Admir Mulaosmanović
Yardımcı Doçent
Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Vekili
+387 33 957 310
amulaosmanovic@ius.edu.ba
B F2.20
Haris Jamaković
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 300
hjamakovic@ius.edu.ba
B F2.21
Sanida Kumro
Dekan Sekreteri
+387 33 957 333
skumro@ius.edu.ba
B F2.19
Kenan Zekić, MA
Doçent
Head of Department of Arts, VACD Program Coordinator
+387 33 957 302
kzekic@ius.edu.ba
B F2.22
Dr. Aliye Fatma Mataracı
Doçent
Head of Department of Social Sciences, SPS Program Coordinator
+387 33 957 317
amataraci@ius.edu.ba
B F2.24
Dr. Ervin Kovačević
Yardımcı Doçent
Head of Department of Cultural Studies, ELIT Program Coordinator
+387 33 957 311
ekovacevic@ius.edu.ba
B F2.25
Dr. Giovanni Misceo
Doçent
PSY Program Coordinator
+387 33 957 337
gmisceo@ius.edu.ba
B F2.23
Dr. Meliha Teparić
Doçent
+387 33 957 316
mteparic@ius.edu.ba
B F2.7A
Dr. Muhidin Mulalić
Doçent
+387 33 957 236
mmulalic@ius.edu.ba
A F2.6
Dr. Senija Tahirović
Doçent
+387 33 957 306
stahirovic@ius.edu.ba
B F2.7B
Dr. Nudžejma Obralić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 313
nobralic@ius.edu.ba
A F2.7
Dr. Almasa Mulalić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 313
amulalic@ius.edu.ba
A F2.7
Dr. Nina Bosankić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 319
nbosankic@ius.edu.ba
B F2.3B
Dr. Selvira Draganović
Yardımcı Doçent
+387 33 957 319
sdraganovic@ius.edu.ba
B F2.3B
Dr. Orkun Aydın
Yardımcı Doçent
+387 33 957 315
oaydin@ius.edu.ba
B F2.7C
Dr. Pınar Ünal-Aydın
Yardımcı Doçent
+387 33 957 315
paydin@ius.edu.ba
B F2.7C
Roman Sulejmanpašić, MFA
Yardımcı Doçent
+387 33 957 323
rsulejmanpasic@ius.edu.ba
B F2.3A
Dr. Emir Suljagic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 300
esuljagic@ius.edu.ba
A G.3
Dr. Gorčin Dizdar
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
gdizdar@ius.edu.ba
A F1.12
Branko Vekić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 323
bvekic@ius.edu.ba
B F2.3A
Muhammed Yasir Göz, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Executive Assistant to Rector
+387 33 957 322
myasirgoz@ius.edu.ba
B F3.26
Emir Hambo, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 327
ehambo@ius.edu.ba
B F3.25
Abdulhamit Bolat, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 327
abolat@ius.edu.ba
B F3.25
Ahmed Kulanić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
akulanic@ius.edu.ba
B F2.9
Emina Jelešković
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
ejeleskovic@ius.edu.ba
B F2.9
Serap Fišo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 334
sfiso@ius.edu.ba
B F2.9
Dr. Bisera Mavrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
bmavric@ius.edu.ba
A F1.12
Elna Kurtović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
ekurtovic-sabotic@ius.edu.ba
A F1.12
Amer Mržljak
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
amrzlijak@ius.edu.ba
A F1.12
Minela Sinanović-Vefić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
msinanovic-vefic@ius.edu.ba
A F1.12
Dr. Mirzana Pašić-Kodrić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
mkodric@ius.edu.ba
A F1.12
Amra Ćemo
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 185
acemo@ius.edu.ba
Elmedin Zubović
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
ezubovic@ius.edu.ba
Imrana Kapetanovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 308
ikapetanovic@ius.edu.ba
B F2.26
Mirza Cengic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
ELS Instructor
+387 33 957 184
mcengic@ius.edu.ba
Fikreta Fetahovic
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
Assistant to ELS Director
+387 33 957 182
ffetahovic@ius.edu.ba

Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Sencer Yeralan
Profesör
Dean of Faculty of Business and Administration
+387 33 957 410
syeralan@ius.edu.ba
B F1.28
Jahja Imamović
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 400
jimamovic@ius.edu.ba
B F1.30
Dina Jašarević
Dekan Sekreteri
+387 33 957 402
djasarevic@ius.edu.ba
B F1.29
Dr. Metin Toprak
Profesör
Ulus. İşbirliği ve Araş. Rektör Yardımcısı
+387 33 957 123
mtoprak@ius.edu.ba
B F3.13
Dr. Mirsad Karić
Doçent
Genel İşler Rektör Yardımcısı
+387 33 957 121
mkaric@ius.edu.ba
B F3.15
Dr. Recai Aydın
Profesör
Advisor to Rector, Dean of Faculty of Education, Head of Department of Economics and Management
+387 33 957 423
raydin@ius.edu.ba
B F1.31
Dr. Senad Bušatlić
Doçent
+387 33 957 408
sbusatlic@ius.edu.ba
B F1.12
Dr. Peter Plenta
Yardımcı Doçent
Head of Department of International Relations and Public Administration
+387 33 957 415
pplenta@ius.edu.ba
B F1.32
Dr. Mehmed Ganić
Doçent
+387 33 957 414
mganic@ius.edu.ba
B F1.4
Dr. Ognjen Riđić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 419
oridic@ius.edu.ba
B F1.13
Dr. Azra Branković
Yardımcı Doçent
+387 33 957 409
abrankovic@ius.edu.ba
B F1.6
Dr. Mojmir Sabolovič
Doçent
+387 33 957 424
msabolovic@ius.edu.ba
B F1.15
Dr. Edita Đapo
Yardımcı Doçent
(Unpaid Leave)
+387 33 957 412
edapo@ius.edu.ba
Dr. Emil Knezović
Yardımcı Doçent
+387 33 957 401
eknezovic@ius.edu.ba
B F1.14
Dr. Joseph Jon Kaminski
Yardımcı Doçent
+387 33 957 421
jkaminski@ius.edu.ba
B F1.33
Dr. Jared O’Neil Bell
Yardımcı Doçent
+387 33 957 421
jbell@ius.edu.ba
B F1.33
Dr. Dzevada Susko
Konuk Yardımcı Doçent
+387 33 957 400
dsusko@ius.edu.ba
Dr. Derick A. Becker
Yardımcı Doçent
+387 33 957 412
dbecker@ius.edu.ba
B F1.5
Dr. Goran Ridic
Yardımcı Doçent
+387 33 957 419
gridic@ius.edu.ba
B F1.13
Dr. Khondker Aktaruzzaman
Yardımcı Doçent
+387 33 957 427
akhondker@ius.edu.ba
B F1.7
Dr. Sami R.M. Musallam
Yardımcı Doçent
+387 33 957 424
smusallam@ius.edu.ba
B F1.15
Azra Bičo
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
abico@ius.edu.ba
B F2.9
Hamza Preljević
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
hpreljevic@ius.edu.ba
B F1.34
Endris Mekonnen Faris
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
efaris@ius.edu.ba
B F1.34
Hrustan Šišić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Unpaid Leave)
+387 33 957 426
hsisic@ius.edu.ba
Nerkez Opacin
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Unpaid Leave)
+387 33 957 400
nopacin@ius.edu.ba
Arnela Đilović
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
adilovic@student.ius.edu.ba
B F2.9
Abdul Wahab Aidoo
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
aaidoo@student.ius.edu.ba
B F1.34
Šejma Aydin
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 423
saydin@student.ius.edu.ba
B F1.31
Nermin Čakić
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 426
ncakic@student.ius.edu.ba
B F1.34
Mahir Hrnjić
Burslu Araştırma Görevlisi
+387 33 957 321
B F2.9

Hukuk Fakültesi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Dr. Philip C. Aka
Profesör
Acting Dean of Faculty of Law
+387 33 957 484
paka@ius.edu.ba
A F2.21
Hana Šarkinović-Köse, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
(Doğum İzninde)
+387 33 957 486
hskose@ius.edu.ba
A F2.20
Mirza Ljubović, MA
Kıdemli Araştırma Görevlisi
Fakülte Sekreteri
+387 33 957 485
mljubovic@ius.edu.ba
A F2.19
Dr. Goran Šimić
Yardımcı Doçent
+387 33 957 482
gsimic@ius.edu.ba
A F2.23
Dr. Dževad Drino
Konuk Doçent
+387 33 957 486
dzdrino@ius.edu.ba
A F2.27
Dr. Emir Sudžuka
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
+387 33 957 481
esudzuka@ius.edu.ba
A F2.20
Dr. Ena Kazić
Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 486
ekazic@ius.edu.ba
A F2.20
Dr. Benjamina Londrc
Kısmi Zamanlı Kıdemli Araştırma Görevlisi
+387 33 957 486
blondrc@ius.edu.ba
A F2.27
Dr. Dževad Mahmutović
Konuk Doçent
+387 33 957 481
dzmahmutovic@ius.edu.ba
A F2.22
Dr. Kenan Ademović
Kısmi Zamanlı Yardımcı Doçent
+387 33 957 481
kademovic@ius.edu.ba
A F2.27
Dr. Patricia Živković
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
+387 33 957 481
pzivkovic@ius.edu.ba
A F2.22

Öğrenci İşleri

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Sabiha Pepić - İnal
SA Manager
+387 33 957 158
spepic@ius.edu.ba
Melina Ahmetovič
Deputy Manager of SAO
+387 33 957 159
mahmetovic@ius.edu.ba
Emina Hadžibegović
SA Officer for I Cycle of Studies
+387 33 957 175
ehadzibegovic@ius.edu.ba
Naida Gego
Coordinator for Graduation and Student Services
+387 33 957 117
ngego@ius.edu.ba
Merima Dlakić
Officer for II and III cycle at SAO
+387 33 957 151
mdlakic@ius.edu.ba
Alma Dedić
SAO Assistant
+387 33 957 175
adedic@ius.edu.ba

Sosyal, Sağlık ve Kültürel Aktiviteler Departmanı

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Volkan Sabah
SCHA Manager
+387 33 957 155
vsabah@ius.edu.ba
Serif Hodzic
SCHA Assistant
+387 33 957 156
shodzic@ius.edu.ba
Mugdim Alihodžić
SCHA Assistant
+387 33 957 155
malihodzic@ius.edu.ba

İnsan Kaynakları

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Irma Mešič
HR Manager
+387 33 957 134
imesic@ius.edu.ba
Sabit Grabus
HR Associate
+387 33 957 171
sgrabus@ius.edu.ba
B G.20
Senada Basic
HR Assistant
+387 33 957 174
sbasic@ius.edu.ba
B G.21
Naida Kurt
HR Associate
+387 33 957 174
nkurt@ius.edu.ba

Proje Yönetim Ofisi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Nađa Beglerović
Project Manager
+387 33 957 430
nbeglerovic@ius.edu.ba

Kalite Güvence Ofisi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Edina Hadžiahmetović
QA Manager
+387 33 957 108
ehadziahmetovic@ius.edu.ba
Ergün Özbay
QA Assistant
+387 33 957 108
eozbay@ius.edu.ba

Finans Departmanı

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Ibrahim Inal
Finance Manager
+387 33 957 143
iinal@ius.edu.ba
G.15 OFFICE
Jasmina Hamzić
Finance Manager
+387 33 957 173
jhamzic@ius.edu.ba
Bakir Junuzović
Genel Sekreter Asistanı
+387 33 957 179
bjunuzovic@ius.edu.ba
Rectorate
Semir Focic
Assistant to Finance Manager
+387 33 957 173
sfocic@ius.edu.ba
Merjema Bećić
Assistant to Finance Manager
+387 33 957 173
mbecic@ius.edu.ba

Üniversite Teknoloji Merkezi

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Enes Pivić
Kısmi Zamanlı Öğretim Görevlisi
IT Director
+387 33 957 160
epivic@ius.edu.ba
A F1.41
Adnan Ćemo
Smart ID Card Manager
+387 33 957 163
adnan_cemo@ius.edu.ba
A F1.40
Dino Mujčić
IT Technician
+387 33 957 165
dmujcic@ius.edu.ba
A F1.42
Dino Cordalija
IT Technician
+387 33 957 165
dcordalija@ius.edu.ba
A F1.42
Osman Gürsoy
Programmer
+387 33 957 164
ogursoy@ius.edu.ba
A F1.39

Kütüphane

İsim & Soy İsim Telefon / E-posta / Ofis
Merima Arslankadic
Library Manager
+387 33 957 176
marslankadic@ius.edu.ba
Amela Causevic
Senior Librarian
+387 33 957 176
acausevic@ius.edu.ba

INTERNATIONAL RELATIONS OFFICE

Name Phone
Lamija Hadzimurtezić
IRO Manager
+387 33 957 116
hlamija@ius.edu.ba
Zühal Güvener
IRO Officer
+387 33 957 116
zguvener@ius.edu.ba
Velida Mirica Handžić
IRO Officer
+387 33 957 116
vhandzic-mirica@ius.edu.ba
Mahmut Uğur Arslan
IRO Officer
+387 33 957 116
marslan@ius.edu.ba
Merisa Hinović
Student Assistant
+387 33 957 116
mhinovic@student.ius.edu.ba
Benjamin Đug
Student Assistant
+387 33 957 116
bdjug@student.ius.edu.ba

CAREER CENTER

Name Phone
Indira Hasanović
Manager
+387 33 957 157
ihasanovic@ius.edu.ba

LIFELONG LEARNING CENTER – IUS LIFE

Name Phone
Hilal Karic
Director
+387 33 957 180
hkaric@ius.edu.ba
Mirsada Merhemić
Assistant to Director
+387 33 957 188
mmehremic@ius.edu.ba
Emir Isović
Graphic Designer
+387 33 957 188
eisovic@ius.edu.ba

ENGLISH LANGUGE SCHOOL - ELS

Name Phone
Hilal Karic
Director
+387 33 957 180
hkaric@ius.edu.ba
Azra Radaslić 
Deputy Director
+387 33 957 181
aradaslic@ius.edu.ba
Fikreta Fetahović
Assistant to Director
+387 33 957 182
ffetahovic@ius.edu.ba

TRANSLATION OFFICE

Name Phone
Ilma Ibrović  
Turkish Translator
+387 33 957 172
iibrovic@ius.edu.ba

ARCHIVE

Name Phone
Adis Mujčić
Archiver
+387 33 957 107
amujcic@ius.edu.ba

CNC LABORATORY

Name Phone
Adnan Škulj
Laboratory Manager
+387 33 957 162
askulj@ius.edu.ba

TECHNICAL SERVICES

Name Phone
Edin Ćatović
Admin Manager
+387 33 957 170
ecatovic@ius.edu.ba
Refik Memić 
IUS Maintenance Personnels
Zijad Pačariz 
IUS Maintenance Personnels
Ejub Zec 
IUS Maintenance Personnels 
+387 33 957 103

INFIRMARY

Name Phone
Medical Office Personnel +387 33 957 466

SECURITY OFFICE

Name Phone
IUS Security Personnel +387 33 957 104

SEDEF BOSNIA

Name Phone
Senad Hodžić
Deputy Director-Technical Affairs
+387 33 957 142
shodzic@sedefbosnia.ba
Mirza Raščić
Finance Manager
+387 33 957 146
mrascic@sedefbosnia.ba
Denisa Perenda
Secretary
+387 33 957 460
dmedjedovic@sedefbosnia.ba

RESTAURANT AND CATERING

Name Phone
Ahmet Faruk Uzuntaş
Restaurant and Catering Manager
+387 33 957 461
fuzuntas@sedefbosnia.ba
Ibrahim Inal
Fınance Manager
+387 33 957 143
iinal@ius.edu.ba
Arzija Hafizović-Hodžić +387 33 957 462
ahodzic@sedefbosnia.ba

TOURISM AGENCY “SEDEF TOURS”

Name Phone
Almir Sućeska +387 33 957 463
asuceska@sedefbosnia.ba
Selami Adiguzel +387 33 957 464
sadiguzel@sedefbosnia.ba

FEMALE DORMITORY

Name Phone
Ayşe Hacıalioğlu
Female Dormitory Director
+387 33 957 450
ahacialioglu@sedefbosnia.ba
Female Dormitory Assistants +387 33 957 451
+387 33 957 452
Female Dormitory Reception +387 33 957 455

MALE DORMITORY

Name Phone
M.Yasir CEBECİ
Male Dormitory Director
+387 33 957 470
mycebeci@plavileptir.com
İlhami ŞEKERDAĞ
Male Dormitory Director Assistant
+387 33 957 471
Kemal ČAUŠEVİĆ
Male Dormitory Finance Manager
+387 33 957 472
Mail Dormitory FAX machine +387 33 957 473
Male Dormitory Reception +387 33 957 475
info@plavileptir.com

FOUNDATION FOR EDUCATION DEVELOPMENT SARAJEVO
(SEDEF)

Name Phone
Hasan Topaloğlu
President of Foundation's BoT
+387 33 957 110
Armin Kerić  
Deputy Director
+387 33 957 130
akeric@ius.edu.ba
Senad Hodžić
Internal Campus Construction Audit
+387 33 957 142
shodzic@sedefbosnia.ba
Mirza Raščić
Finance Manager
+387 33 957 146
mrascic@sedefbosnia.ba